Metamorfozy

Paulina K.

Na początku chciałabym napisać, że całkiem przypadkiem trafiłam w tym roku na Twój profil na Instagramie. A może tak miało być? Bardzo spodobał mi się merytorycznie, dlatego postanowiłam tam zostać, obserwować to co się na nim dzieje, jakie posty lub filmiki udostępniasz odnośnie treningów. Nie mogłam się jednak od razu przekonać do nich, jednak czytając opinię dziewczyn, stwierdziłam, że chyba warto. Dlatego też zaczęłam stopniowo zastępować treningi siłowe na cardiomasakrę. Dlaczego? Nigdy nie byłam przekonana w 100% do treningów siłowych, jedynie kochałam chodzić na zajęcia grupowe z aerobicu. Pomimo, że Twoje treningi nie należały i nie należą do lekkich, bardzo, ale to bardzo mi się spodobały, przez co zaczęłam trenować mniej więcej “Twoim trybem”. O czym mówię? A dokładnie 2x cardiomasakra, 2xFBW i cardio lub trening na pośladki. Bardzo szybko przypadł mi do gustu taki rozkład treningów, w którym się zakochałam! Jeszcze zanim wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi, kupiłam w ciemno Twojego e-booka Cardiomasakry i naprawdę, ale nie żałuję wydanych pieniędzy i to był najlepszy prezent jaki mogłam dla siebie zrobić!

Jeżeli chodzi o treningi Cardiomasakry to powiem tak, każdy zestaw jest przyjemny na swój sposób. Wszystkie zestawy są ciężkie, zawsze znajdzie się jakieś ćwiczenie, którego nienawidzi się. Ale to uczucie po wykonaniu takiego treningu jest nie do opisania. Uważam, że jeżeli chce się osiągnąć sukces i poprawić swoją sylwetkę, to nawet te “najgorsze” treningi, które przygotowałaś, nie będą mi straszne. Bardzo podoba mi się to, że są one urozmaicone i każdy zestaw jest inny. Dlaczego? BO NIE MA PRAWA SIĘ TAKIE COŚ ZNUDZIĆ! Dlatego to jest jeden z głównych powodów, dlaczego warto mieć tego e-booka, trenować Cardiomasakrę i cieszyć się sylwetką Sarenki oraz dlaczego uwielbiam robić te treningi! 🙂

To jaką robotę zrobiłaś z tym e-bookiem to był strzał w 10! Szczerze? Jeszcze na żadnym treningu nigdy się tak nie zmęczyłam, jak przy wykonywaniu tej jednostki treningowej. Czemu wcześniej na Ciebie nie trafiłam? Jesteś w tym naprawdę dobra, robisz kawał dobrej roboty, dzięki czemu moja przemiana na dzień dzisiejsza jest taka, a nie inna. Za to Ci naprawdę dziękuję i niezmiernie czekam na Twojego kolejnego e-booka! A wiem, że FBW pokocham jeszcze bardziej i będę miała kopa do działania, aby dalej pracować nad swoim ciałem i utrzymać to co już udało mi się zrealizować, dzięki #CARDIOMASAKRZE!

Na koniec chciałabym przedstawić moje wymiary oraz zdjęcia, które dzielą 3 miesiące. Tak, zaczęłam jeszcze przed #wyzwaniem, ale ten miesiąc z tym challange, był niesamowity i dał mi jeszcze większą motywację. Dlaczego? Bo wszystkie Sarenki wspierały się i była cudowna atmosfera, którą w pewien sposób sama stworzyłaś 🙂

Moje wymiary:
Styczeń:
Waga = 70kg
Klatka = 83cm
Talia = 67cm
Biodra = 100cm
Udo = 57cm

Kwiecień:
Waga = 63kg
Klatka = 82cm
Talia = 63cm
Biodra = 88cm
Udo = 52cm

Przy wzroście 176cm.

Na koniec chciałabym podziękować za to, że jesteś, robisz świetną robotę, motywujesz wszystkie Sarenki do działania i tworzysz tak super treningi, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie! A zastrzeżeń nie mam żadnych <3!

 

Dołącz do #teamsarenki.

Jeśli będziesz potrzebować porady, zawsze znajdziesz ją na naszej grupie.

Dołącz do teamu!