CARDIOMASAKRA

Ebook, dzięki któremu przede wszystkim dowiesz się jak wypracować piękną, smukłą, modelingową sylwetkę, jednocześnie stając się sprawną Sarenką na wielu płaszczyznach sportowych i w życiu codziennym.

Kupując tego ebooka zyskasz:

Plany treningowe i rozgrzewki

Plany treningowe
i rozgrzewki

Wiedza z zakresu odżywiania

Wiedza z zakresu
odżywiania

Filmy instruktażowe

Filmy
instruktażowe

Poznasz #teamsarenki

Poznasz
#teamsarenki

Dołącz do #teamsarenki.

Jeśli będziesz potrzebować porady, zawsze znajdziesz ją na naszej grupie.

Dołącz do teamu!

Zobacz, co zawiera ebook!

60 treningów

W ebooku znajdziesz 30 treningów CARDIOMASAKRA
do wykonania na siłowni i 30 w wersji domowej.

Czym jest CARDIOMASAKRA?

Trening powinien skupiać się nie tylko na kształtowaniu sylwetki, na czym oczywiście wszystkim Sarenkom zależy, ale także na pracy nad ogólną sprawnością, siłą, kondycją, wytrzymałością, wydolnością etc. Po co? To jak prowadzimy się teraz, będzie miało wpływ na to w jakiej kondycji fizycznej będziemy kilka dobrych lat później. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby plan treningowy niósł za sobą również inne korzyści niż te związane z wyglądem zewnętrznym… Dlatego właśnie stworzyłam moje autorskie programowanie zwane CARDIOMASAKRĄ. Wszystkie treningi, które znajdziecie w tym ebooku są przeze mnie przetestowane. Wykonałam każdy z tych treningów, a teraz chciałabym się podzielić tymi treningami z Wami.

CARDIOMASAKRA
skupia się przede wszystkim na:

Spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej

Spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki

Modelowaniu
sylwetki

Budowanie ogólnej sprawności naszego ciała

Budowaniu ogólnej sprawności naszego ciała

To jedyny w swoim rodzaju plan treningowy, w którym
ŻADNA SESJA TRENINGOWA NIE JEST TAKA SAMA.

Dzięki takiej formule jesteśmy w stanie za każdym razem dawać naszemu ciału inny bodziec do pracy. Przez to unikniemy tzw. stagnacji (czyli braku efektów i zastoju treningowego) i nie popadniemy w monotonię treningową.

Dagawu Cardiomasakra

Ponad 100 ćwiczeń dokładnie przedstawionych na filmach

Tutoriale

Do każdego treningu dołączone są filmy instruktażowe, dzięki którym dowiecie się
jak poprawnie wykonać wszystkie ćwiczenia pojawiające się w danym treningu.

Zdrowe podejście do tematu odżywiania

Healthy mind

Dowiecie się jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i ustalić podział makroskładników, jak komponować posiłki oraz jak zacząć redukcję. Uświadomię Was także gdzie najprawdopodobniej popełniacie błędy, jeśli w dalszym ciągu nie widzicie efektów swoich starań.

Co go wyróżnia?

Mobilny

Ebook jak i cała jego zawartość jest dostosowana do przeglądania na telefonie, nawet podczas treningu. Po zakupie otrzymasz kilka plików, każdy z nich odpowiednio do wygodnego przeglądania na komputerze i telefonie.

Kim jestem?

Dagmara Wawrzyniak

Kilka słów o mnie.

Gdy zakończyłam swoją przygodę z modelingiem, postanowiłam w pełni oddać się temu, co zaczepił we mnie mój tata już we wczesnym wieku. Mowa oczywiście o sporcie, co jest moją prawdziwą pasją i jednocześnie pracą.

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, zajmuję się także prowadzeniem zawodowych modelek, których ciało jest głównym narzędziem pracy. Przez to, że sama miałam okazję pracować przez pewien czas w tym zawodzie, na własnej skórze przetestowałam dziesiątki różnych diet, a także form treningu zaczynając od zajęć fitness, biegania, treningu funkcjonalnego, przez Crossfit, trening kulturystyczny i wiele innych. Wszystko o czym mówię, poparte jest moimi własnymi doświadczeniami i dlatego też moja działalność w Internecie ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i przestrzeganie Was przed popełnianiem błędów, które ja mam za sobą.

Ciało mamy tylko jedno na całe życie, dlatego powinniśmy o nie dbać.

To, jak prowadzimy się teraz, będzie miało wpływ na to jak będziemy się czuć w podeszłym wieku. Dlatego w kwestii treningu, oprócz kształtowania sylwetki, ważne jest również dbanie o ogólną sprawność fizyczną. Moim celem treningowym nigdy nie było budowanie dużej masy mięśniowej, mocne rozbudowywanie konkretnych partii czy szukanie swoich maxów w przysiadach i martwych ciągach. Ogólna sprawność, kondycja, estetyczna smukła sylwetka z delikatnie zarysowanymi mięśniami - na to zwracam uwagę. Dlatego też stworzyłam swój autorski plan treningowy CARDIOMASAKRA, który umożliwi Wam osiągnięcie wszystkich wyżej wymienionych aspektów.

Dlaczego warto?

eBook ten jest przeznaczony dla każdej Sarenki, która chce nie tylko dobrze wyglądać i spalić zbędną tkankę tłuszczową, ale także być możliwie jak najbardziej sprawną na każdej płaszczyźnie. Dlatego właśnie stworzyłam swoje autorskie programowanie treningowe CARDIOMASAKRA.
W eBooku znajdziesz 60 takich treningów, z których każdy jest inny. Obejmują one wersje do wykonania na siłowni i w domu.

Kup ebooka